Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki


Dachy

Camper4Moutain jest JEDYNYM autoryzowanym dystrybutorem dachów sypialnianych marki  w Polsce.
TYLKO U NAS OTZRZYMUJESZ ORYGINALNY PRODUKT ORAZ PROFESJONALY
MONTAŻ ZGODNIE Z ZALECENIAMI PRODUCENTA.

Dach sypialny to idealne rozwiązanie by powiększyć przestrzeń swojego pojazdu, zwłaszcza gdy podróżujących jest więcej niż dwoje, lub spędzamy czas na dalekich wyprawach. Poza dodatkowymi dwoma miejscami do spania, ogromną zaletą jest możliwość swobodnego poruszania się w aucie, gdy na postoju rozłożymy dach, złożymy w nim materac wysokość kampera jest na tyle duża, że umożliwi dorosłej osobie stać w pozycji wyprostowanej. Każdy z naszych dachów podlega kontroli TUV na terenie Niemiec. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W ostatnim czasie można zaobserwować ogromne zainteresowanie przebudową aut typu van/blaszak na pojazdy turystyczne i wielozadaniowe. Podczas budowy swojego kampera nasi Klienci wybierają wiele akcesoriów, ale największym zainteresowaniem cieszą się właśnie nasze dachy sypialniane, po których montażu z niewielkiego rodzinnego vana powstaje w pełni wartościowy i funkcjonalny kamper.

Nasze dachy mogą konkurować z najlepszymi konstrukcjami innych bardziej znanych firm, dlatego jeżeli szukasz rewelacyjnego stosunku między, jakością a ceną CAMPROOF od Camper4Moutain jest strzałem w 10-tkę.

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się szeroko pojętą aranżacją pojazdów.

Mamy na koncie setki kompleksowych realizacji zarówno na bazie niewielkich vanów, jak i dużych aut dostawczych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak by sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Najlepszym dowodem na najwyższą, jakość usług Camper4Moutain jest zadowolenie naszych klientów, którzy powracają by budować kolejne projekty.

W naszej firmie klient dowolnie może skonfigurować swoje auto, mając pewność że akcesoria będą idealnie dobrane do modelu auta.

Nasze dachy dopasowaliśmy do konkretnych modeli pojazdów, dzięki czemu są bezpieczne, szczelne i bezproblemowe w użytkowaniu. Pasy wraz z metalowymi klamrami zabezpieczają nas przed niekontrolowanym otwarciem czy poderwaniem dachu. Cisza i aerodynamika to także ważne argumenty przy wyborze dachu, a Camproof spełnia w tej kwestii najwyższe standardy. Nasze namioty dachowe są wodoodporne! Przy projektowaniu dachu ogromną uwagę zwrócono, na to by nie miał on wpływu na wysokość pojazdu, umożliwiając tym samym wjazd np. na parkingi podziemne.

Wiele firm zajmuje się montażem dachów sypialnych. Ale dlaczego warto zamontować dach u nas?

W Camper4Moutain mamy wykwalifikowanych pracowników oraz sprzęt, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace zgodne z wymaganą technologią. Wycięcie otworu montażowego w karoserii pojazdu wykonujemy „na zimno” zapobiegając w ten sposób przegrzaniu blachy i przyspieszonej korozji. By dodatkowo zabezpieczyć auto stosujemy specjalistyczne środki ochrony przed rdzą w miejscu cięcia i montażu. Cały otwór wokół miejsca montażu jest wykończony tapicerką (w efekcie nie ma śladów ingerencji w fabryczną strukturę auta). Każdy Klient podczas odbioru pojazdu jest dokładnie przeszkolony jak prawidłowo otworzyć i zamknąć dach oraz na co zwrócić szczególną uwagę, następnie pod naszym okiem wykonuje te czynności samodzielnie.