Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki


O firmie

VOLKSWAGEN SKROJONY NA MIARĘ !

 

Jeżeli standardowe oferty producentów

przeróżnych kamperów was nie zadowalają,

to warto zastanowić się nad ofertą

idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. 

 

 

Marka Camper4Mountain to zespół specjalistów, którzy nie boją się wyzwań i są w stanie zrealizować najbardziej wyszukany projekt na bazie VW Transportera. Model T5, T6 oraz T6.1 nie kryje dla nas żadnych tajemnic - znamy te modele od podstaw, a w niedalekiej przyszłości również T7 zostanie poddana modyfikacjom. Firma skoncentrowała się na przerabianiu konkretnego modelu nadwozia, przez co jesteśmy jednym z czołowych producentów kamperów na bazie wyżej wymienionego modelu. Na linię montażową trafiają zarówno modele nowe, jak i używane. 

 

 

Dziś swoje auta powierzają nam nie tylko klienci indywidualni, ale też przedsiębiorstwa, które zamawiają nawet 30 samochodów, niekiedy więcej. Wyróżniamy się jakością i indywiualnością w czystej postaci. Klient może skonfigurować samochód stricte pod siebie, wybierając spośród około 140 elementów dostępnych w ofercie. Poradzimy sobie z obszyciem nowej tapicerki, czy montażem elektryki i elektoroniki. Lakierowanie lub oklejanie pojazdu folią również nie stanowi dla nas problemu. 

 

 

Przedstawiciele Camper4Mountain dużo podróżują, odwiedzając przeróżne targi branżowe w całej Europie. Przez nasze lokalne targi w Poznaniu, czy też Warszawie po największe w branży odbywające się w Dusseldorfie lub Stuttgarcie, gdzie porównujemy projekty, radzaje zabudów i ich jakość. 

 

 

Kampery, które zjechały z linii montażowej firmy, można spotkać już praktycznie w każdym zakątku Europy! Od Hiszpanii przez Holandię, Niemcy, Austrię, Szwecję, Norwegię czy Włochy. Część z nich dumnie prezentuje się w autoryzowanych salonach samochodowych, co jest pewnego rodzaju ukoronowaniem wieloletnich prac i rozwoju.

 

 

Indywidualne podejście czuć wszędzie. Kupujący może skorzystać z możliwości doposażenia swojego kampera, czy przyczepy w akcesoria, rozwinąc swoją istniejącą już instalacje, bądź wprowadzić swoje modyfikacje za naszym pośrednictwem. Nasza firma jest autoryzowanym serwisem systemów WEBASTO oraz zabezpieczeń antykradzieżowych Bear-Lock. W ofercie nie brakuje systemów fotowoltaicznych, markiz, lodówek kompresorowych oraz klimatyzatorów.